Scientix Ambassadors

Έλληνες πρεσβευτές του Scientix για την περίοδο 2017-2019


ΟΝΟΜΑ

ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ

Αλμπανάκη

Ξανθή

Πειραματικό Λύκειο Πανεπιστημίου Μακεδονίας

Αμανατίδης

Νικόλαος

1ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης

Αργιάννη

Ευδοκία

9ο Δημοτικό Σχολείο Ελευσίνας

Αργύρη

Παναγιώτα

Πρότυπο Γενικό Λύκειο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης

Βαρουτά

Παναγιώτα

Λεόντειος Δημοτικό

Γαλίτης

Παντελής

ΕΠΑΛ Βασιλικών

Γιωτόπουλος

Γεώργιος

3ο ΓΕΛ ΠΥΡΓΟΥ – Pierre de Coubertin

Γκινούδη

Αθηνά

1ο Γυμνάσιο Ηρακλείου

Δηλαβέρη

Βασιλεία

26ο Δημοτικό Σχολείο Καλλιθέας

Ελευθερίου

Μαρία

Γενικό Λύκειο Τζερμιαδων

Ζερβού

Κυριακή

6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Σχολείο Ελευθερίου – Κορδελιού

Θεοφανέλλης

Τιμολέων

Περιφ. Διευθ. Εκπ. Β. Αιγαίου

Θωμά

Ραλλού

Δ.Σ. Βασιλικών Σαλαμίνας

Κανύχης

Παναγιώτης

1ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Ρόδου

Καραγεωργοπούλου

Αγγελική

4ο Δημοτικό Σχολείο Λαμίας

Κολιάκου

Ηρω

Αμερικανικο Κολλέγιο Ανατόλια

Κολτσάκης

Ευάγγελος

2ο Γυμνάσιο Νεάπολης

Κούριας

Σπύρος

Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας, Έργο TALOS

Κυριακίδου

Πολύμνια

Γυμνάσιο Κ. Νευροκοπίου

Λαζαράκη

Φανή

4ο Δημοτικό Σχολείο Λαμίας

Λεύκος

Ιωάννης

7ο Δ.Σχ. Καλαμαριάς

Μαΐδου

Ανθούλα

5ο Γυμνάσιο Θεσσαλονίκης και 5ο Λύκειο Θεσσαλονίκης

Μακρής

Νικόλαος

Κέντρο Εκπαίδευσης Πολιτισμού Επιστημών – Αρστοτέλειο

Μανωλάκης

Κωνσταντίνος

Ιδ. Δημ. Σχολείο «Μαυροματάκη»

Μανώλη

Βάια

Δ.Σ.Ισθμίας Κορινθίας

Μαρκέλης

Ηρακλής

Εκπαιδευτήρια Πάνου – Γυμνάσιο / Λύκειο

Μιχαηλίδη

Αφροδίτη

6ο Επαγγελματικό Λύκειο Ηρακλείου

Μολλά

Μαρίνα

2ο Μειονοτικό Δημοτικό Σχολείο Κομοτηνής

Νείρος

Αντώνιος

Πειραματικό ΓΕ.Λ. Μυτιλήνης του Πανεπιστημίου Αιγαίου

Νεράντζης

Νικόλαoς

6ο Γ/σιο & 24ο ΓΕΛ Θεσ/νίκης

Νίκου

Σταύρος

4ο ΓΕΛ Σταυρούπολης

Πανσεληνάς

Γεώργιος

Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Αν. Κρήτης

Παπτσίκκη

Αικατερίνη

Πειραματκό Λύκειο Πανεπιστημίου Μακεδονίας

Παρασκευάς

Απόστολος

Σχολικός Σύμβουλος 3ης ΠΕ Χαλκιδικής

Πουπάκη

Ειρήνη

 

Πρώιας

Γεώργιος

Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας, Έργο ΤALOS

Ρούγγος

Γεώργιος

ΕΚΦΕ Λέσβου

Ρώσσιου

Ελένη

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Σπανός

Ηλίας

1ο ΓΕΛ Αιγίου

Συλιγάρδου

Φωτεινή

2ο Δημ. Σχολείο Βουτών

Τανός

Ηλίας

Γυμνάσιο και ΛΤ Καλλιθέας Ελασσόνας

Τζιωρτζιώτη

Χρυσάνθη

Υπεύθυνη ΕΚΦΕ Ν. Φιλαδέλφειας

Τζόρτζογλου

Φίλιππος

Δ.Σ. Ψίνθου Ρόδου

Τσαμκόσογλου

Συμεών

4ο Δ.Σ. Κερατσινίου

Τσαπάρα

Μαρία

2ο Νηπιαγωγείο Περάματος

Τσεπελής

Νικόλαος

4ο Γενικό Λύκειο Σερρών

Τσιώλη

Ιουλία

Μουσικό Γυμνάσιο Χαλκίδας με Λ.Τ. «Νίκος Σκαλκώτας»

Φαρασόπουλος

Νεκτάριος

6ο Δημοτικό Σχολείο Ερμούπολης

Φριλίγκος

Στυλιανός

1ο Πειραματικό ΓΕΛ Θεσ/νίκης «Μανόλης Ανδρόνικος»

Χουλιάρα

Ξανθή

4ο ΔΣ Ζακύνθου